Skip to content

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΣ

   Θα θέλαμε να απευθύνουμε τα πιο θερμά μας συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες των Φροντιστηρίων ΟΡΜΗ που έδωσαν με επιτυχία τις εισαγωγικές εξετάσεις για την Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και εισήχθησαν στα Ανώτατα και Τεχνολογικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας μας. Τα λόγια αδυνατούν να αποδώσουν το συναίσθημα της υπερηφάνειας που αισθανόμαστε.

   Η μάθηση είναι ένας δρόμος με πολλά μονοπάτια, αρκεί να κυνηγήσετε το όνειρο σας. Η ζωή ανοίγεται μπροστά σας γεμάτη ευκαιρίες και προκλήσεις, για να αναδείξετε τις δεξιότητες και τις ικανότητες σας, ώστε να κατακτήσετε το μέλλον σας.

   Τέλος, θα θέλαμε να συγχαρούμε τους γονείς σας και τους καθηγητές μας, αφού η δική τους συμπαράσταση και συνδρομή αποτέλεσαν τις προϋποθέσεις επιτυχίας στους στόχους που θέσατε.

  Ελπίζουμε και ευχόμαστε οι γνώσεις και η εμπειρία που θα αποκομίσετε, αλλά και οι ιδέες σας να αποτελέσουν επένδυση στη μελλοντική ανάπτυξη της χώρας μας.

Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ!

Το ποσοστό επιτυχίας κυμαίνεται από 95% έως 100%

Οι επιτυχόντες μαθητές μας με το σύστημα του Ενιαίου Λυκείου
από το 2000 μέχρι το 2020 είναι

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΣ

   Θα θέλαμε να απευθύνουμε τα πιο θερμά μας συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες των Φροντιστηρίων ΟΡΜΗ που έδωσαν με επιτυχία τις εισαγωγικές εξετάσεις για την Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και εισήχθησαν στα Ανώτατα και Τεχνολογικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας μας. Τα λόγια αδυνατούν να αποδώσουν το συναίσθημα της υπερηφάνειας που αισθανόμαστε.

   Η μάθηση είναι ένας δρόμος με πολλά μονοπάτια, αρκεί να κυνηγήσετε το όνειρο σας. Η ζωή ανοίγεται μπροστά σας γεμάτη ευκαιρίες και προκλήσεις, για να αναδείξετε τις δεξιότητες και τις ικανότητες σας, ώστε να κατακτήσετε το μέλλον σας.

   Τέλος, θα θέλαμε να συγχαρούμε τους γονείς σας και τους καθηγητές μας, αφού η δική τους συμπαράσταση και συνδρομή αποτέλεσαν τις προϋποθέσεις επιτυχίας στους στόχους που θέσατε.

  Ελπίζουμε και ευχόμαστε οι γνώσεις και η εμπειρία που θα αποκομίσετε, αλλά και οι ιδέες σας να αποτελέσουν επένδυση στη μελλοντική ανάπτυξη της χώρας μας.

Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ!

Το ποσοστό επιτυχίας κυμαίνεται από 95% έως 100%

Οι επιτυχόντες μαθητές μας με το σύστημα του Ενιαίου Λυκείου
από το 2000 μέχρι το 2020 είναι

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΕ
1 Αβδάλας Αντώνης 2ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
2 Αβραάμ Νάντια 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
3 Αβράμης Γιώργος 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
4 Αβραμίδου Έλλη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
5 Αγγελή Χριστίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ
6 Αγγελίδης Γιάννης 1ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7 Αγγελόπουλος Ανδρέας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
8 Αγγελόπουλος Μάριος ΚΟΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
9 Αγγέλου Αλέξης 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
10 Αγοράς Ηλίας 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
11 Αγριόπουλος Κωνσταντίνος ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
12 Αγριοπούλου Σταυρούλα ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
13 Αθανασάκη Εβελίνα 2ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
14 Αθανασάκη Κατερίνα 2ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ – ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
15 Αθανασοπούλου Σοφία ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
16 Αθανασούλια Αλεξία 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
17 Ακουμιανάκη Ολιάνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
18 Αλβανού Αγγελική 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
19 Αλεξανδράκης Βαγγέλης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΕΝΕΤΙΚΗ & ΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
20 Αλεξανδρή Κατερίνα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
21 Αλιπράντης Κώστας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
22 Αλιπραντής Χρίστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
23 Αλιφιεράκη Χριστίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
24 Αμπατζής Βαγγέλης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
25 Αναγνώστου Μυρτώ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ
26 Αναγνώστου Πένη ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
27 Αναστασόπουλος Κωστής 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
28 Αναστόπουλος Ηλίας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ
29 Ανδριόπουλος Γιάννης ΔΟΥΚΑ ΦΥΣΙΚΟ
30 Ανδριτσόπουλος Σωτήρης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
31 Ανδρονικίδης Γιάννης 8ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
32 Ανδρουλιδάκη Ελένη 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
33 Ανδρουλιδάκης Ζαχαρίας 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
34 Ανδρουτσόπουλος Γιώργος ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
35 Άντζακα Ευριδίκη 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
36 Αντιβάχη Ελένη ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
37 Αντίοχος Παναγιώτης ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
38 Αντιόχου Χριστίνα ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
39 Αντωνίου Κώστας 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
40 Αντωνόπουλος Αλέξης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
41 Αντωνοπούλου Εβελίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ
42 Αντωνοπούλου Ειρήνη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ
43 Αντωνοπούλου Νικολέττα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
44 Απέργης Ανδρέας ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
45 Αποστολάκης Μάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
46 Αποστολόπουλος Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
47 Αποστολόπουλος Παναγιώτης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
48 Αποστολοπούλου Ειρήνη 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
49 Αποστολοπούλου Κατερίνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
50 Αποστόλου Αθανάσιος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
51 Αποστόλου Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
52 Αποστόλου Χριστίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ
53 Αραβαντινός Αντώνης 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
54 Αραζού Χριστίνα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
55 Αραμπατζή Μάρβα 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
56 Αραμπατζής Γιώργος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
57 Αράπη Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ.
58 Αράπη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
59 Αρβάλη Έφη 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
60 Αρβανίτη Ελένη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
61 Αρβανίτη Σοφία ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΧΗΜΙΚΟ
62 Αργυροπούλου Βάσια 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΟΜΙΚΗ
63 Αργυροπούλου Ζωή Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
64 Αργυρός Ευστράτιος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
65 Αρκαδινού Ελντίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
66 Αρντινιάν – Αρμάδα Άννα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛ.
67 Αρτινιάν – Αρμάδα Αντωνία 1o  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
68 Ασλανίδης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
69 Ασωνίτη Ναυσικά ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
70 Ατσάλα Ειρήνη 4o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗ
71 Ατσάλα Χριστίνα 4o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑ
72 Αυγουστίνος Τριαντάφυλλος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
73 Βαβουράκη Ματίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
74 Βαϊράμογλου Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
75 Βακλατζής Μάριος 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ
76 Βαλατσού Ηλιάνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
77 Βαλσαμίδης Λεωνίδας 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
78 Βαλωμένου Αλεξάνδρα 2o ΓΕΡΑΚΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
79 Βάμβουκα Κατερίνα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ
80 Βασιλάκη Φένια 3ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
81 Βασιλάκη Χρυσούλα 3ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
82 Βασιλακοπούλου Βασιλική 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ
83 Βασιλείου Αθανασία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
84 Βασιλείου Στεφανία 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ – ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
85 Βασιλείου Χάρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
86 Βατσινέα Μαριάννα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚ.
87 Βαχλιώτη Δάφνη ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑ
88 Βεκρή Ιωάννα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
89 Βεκρής Αλέξανδρος ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
90 Βεκρής Οδυσσέας ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
91 Βελαώρας Απόστολος ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
92 Βελονάκης Μιχάλης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
93 Βελούτσος Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
94 Βελούτσου Ερμίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
95 Βενεδίκης Λεωνίδας 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ & ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧ
96 Βενετσανοπούλου Φωτεινή 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
97 Βεντουρής Κωνσταντίνος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
98 Βέργαδου Χρυσαυγή ΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΩΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
99 Βερλέκης Γεώργιος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
100 Βερόπουλος Γιώργος Π. ΨΥΧΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
101 Βιδάλης Μάριος 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
102 Βιντζηλαίου Σουζάννα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
103 Βλαντή Μαρία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΟΜΙΚΗ
104 Βλασσόπουλος Διονύσης 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
105 Βλαχάκη Ρένια 2ο ΠΑΠΑΓΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
106 Βλαχόπουλος Βασίλης 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
107 Βλάχος Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
108 Βλάχος Λευτέρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
109 Βλάχος Σωτήρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
110 Βλάχου Ελιάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
111 Βλάχου Εύα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
112 Βογιατζή Αγλαία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
113 Βογιατζή Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
114 Βογιατζής Γιωργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
115 Βογιατζής Νίκος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ. & ΑΕΡΟΝΑΥΠ.
116 Βογιατζής Παναγιώτης ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
117 Βοζίκης Τάσος 2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
118 Βοϊδανίδη Κατερίνα 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛΗΣ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
119 Βολιοτόπουλος Δημήτρης 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
120 Βολονάκη Κατερίνα 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
121 Βόσσου Ευαγγελία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
122 Βουλγαράκη Μαρία ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΑ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
123 Βουλγαράκη Σταυρούλα ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
124 Γαλανοπούλου Ιωάννα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
125 Γαμβρού Κλειώ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΔΙΟΙΚ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ
126 Γεβοντιάν Μάριος ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ
127 Γεροδήμου Ιωάννα 8o  ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
128 Γεροντίδη Αθηνά 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ
129 Γεροντίδης Γιώργος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
130 Γεωργάκη Ματίνα ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΩΝ & ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚ.
131 Γεωργακόπουλος Αγγελής 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
132 Γεωργακόπουλος Αντώνης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΥΠΟΛΟΓ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
133 Γεωργακόπουλος Βαγγέλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σ.Τ.Υ.Α.
134 Γεωργακοπούλου Κων/να 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ
135 Γεωργιάδη Μάρθα 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
136 Γεωργίου Μανώλης 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
137 Γεωργίου Τζένη 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ – ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
138 Γεωργοπούλου Αθηνά ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
139 Γιαλαμπουκίδης – Καρυστινός Διαμαντής ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
140 Γιαλίζη Αλεξία 2o ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
141 Γιανκο Ορέστης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
142 Γιαννακόπουλος Βασίλης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ
143 Γιαννακοπούλου Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
144 Γιαννακοπούλου Ειρήνη 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
145 Γιαννακοπούλου Ραφαηλία 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΥΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
146 Γιαννακοπούλου Τάρα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ
147 Γιαννίσης Αχιλλέας 2o  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
148 Γιαννιτσάς Κων/νος 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
149 Γιαννόπουλος Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ
150 Γιαννόπουλος Μιχάλης 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑ
151 Γιαννοπούλου Γεωργία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
152 Γιαννοπούλου Ολίνα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
153 Γιάννου Εβίνα ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
154 Γιαννουλάκη Σταυρούλα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
155 Γιασαφάκη Χρύσα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
156 Γκαλλίτσης Νίκος ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
157 Γκαρδιακός Σπύρος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
158 Γκατζέλιας Χρήστος 2o  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
159 Γκέλλης Θανάσης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
160 Γκίκας Νέαρχος ΔΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧ. & ΑΡΔΡΕΥΣΕΩΝ
161 Γκίνης Δημήτρης 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
162 Γκιόνης Θοδωρής 3o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
163 Γκολφινόπουλου Κων/να ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
164 Γκουλέμας Παναγιώτης 1o  ΓΕΡΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
165 Γκούσκου Δήμητρα 65o ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
166 Γκούτου Κατερίνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
167 Γόγολος Λάμπρος ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
168 Γούλιας Γιώργος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
169 Γραμμένος Περικλής 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
170 Γραμμένου Φωτεινή 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
171 Γρατσία Πόπη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
172 Γράψας Γιώργος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΜΕΣΑ ΜΑΖ. ΕΝΗΜΕΡ
173 Γρηγοριάδη Μαρία ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
174 Γρηγορόπουλος Γιώργος ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
175 Γρηγοροπούλου Μαρία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
176 Γρυπάρη Νάντια ΔΟΥΚΑ ΙΑΤΡΙΚΗ
177 Γρυπάρης Κώστας 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
178 Γύπαρης Κώστας 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
179 Δαλιάνη Μαρία 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
180 Δαλιάνης Σωτήρης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
181 Δανοπούλου Ναταλία ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ
182 Δασούλα Βασιλική 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ
183 Δασούλας Γιώργος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
184 Δάτσικας Στέφανος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
185 Δελή Λουκία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
186 Δελλαδέτσιμα Ιωάννα 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ – ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
187 Δελλαδέτσιμα Κλόντια 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ EΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
188 Δελλαδέτσιμα Λένα 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
189 Δεμέναγα Μαργαρίτα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
190 Δερβετζής Λεωνίδας ΖΗΡΙΔΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
191 Δεσποτοπούλου Δέσποινα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΗΜΕΙΑ
192 Δημητρακοπούλου Φωτεινή 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΣΑΣ
193 Δημητρέλλη Σοφία ΕΚΠ. ΖΑΓΟΡΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
194 Δημητριάδη Άννα 4o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΕΜΠΟΡΙΟ
195 Δημητριάδης Μάνος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑ
196 Δημητρίου Σοφία ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΑ
197 Δημητροπούλου Μαρία 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝ. ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
198 Δημοπούλου Ειρήνη 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
199 Διαμαντόπουλος Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
200 Διαπούλης Ιάσων 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
201 Διγενή Φωτεινή 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
202 Διονυσιώτη Ματίνα 8o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
203 Διονυσόπουλος Γιώργος 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
204 Διονυσοπούλου Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΙΚΑΙΟ
205 Δόβα Τζωρτζίνα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ
206 Δούκας Αριστείδης 1ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
207 Δουλγεράκης Μάνος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ
208 Δραγώνας Γιώργος ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
209 Δρακάτος Θωμάς 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
210 Δρακόπουλος Σωτήρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ
211 Δροσογιάννης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
212 Δρυλλάκη Δήμητρα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
213 Δρυλλάκη Ιωάννα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
214 Ελευθεράκη Νικολέτα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
215 Ελευθεριάδης Χρήστος ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦ.
216 Ελευθερίου Μιχάλης 1ο Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
217 Ελιώτη Μαρία 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
218 Ελπιδοφόρου Μαριλένα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΚΠ/ΣΗ & ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚ
219 Εμμανουήλ Ιωάννα 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
220 Εμμανουηλίδης Πέτρος 2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
221 Ευαγγελάτου Κατερίνα ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗ
222 Ευθυμίου Γιώργος ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗ
223 Ευθυμίου Χριστίνα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
224 Ευσταθίου Αργυρία 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
225 Ευστρατίου Άννα – Λώρα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
226 Ευστρατίου Μυρτώ 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
227 Ζαμπέλης Κωνσταντίνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν.
228 Ζαμπέλης Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛΕΚΤΡΟΛ. & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
229 Ζαπατίνας Κώστας ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
230 Ζαραβίνου Μαίρη ΜΟΥΣΙΚΟ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
231 Ζαρκαλή Ιωάννα 2o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
232 Ζαρούρα Αλέξανδρος 3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΦ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.&ΤΗΝ ΟΙΚΟΝ.
233 Ζαχαράκη Βιργινία 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
234 Ζάχαρης Ορέστης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
235 Ζαχαρίου Νικήτας 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
236 Ζαχαρόπουλος Αντώνης 3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
237 Ζαχαρουδάκη Βούλα 1o XAΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
238 Ζεγκίνογλου Ορέστης ΔΟΥΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
239 Ζεγκίνογλου Φοίβος ΔΟΥΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΔΗΜΙΑ
240 Ζεκεντές Λεωνίδας ΖΗΡΙΔΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. & ΙΣΤΟΡΙΑ
241 Ζεκιράϊ Στέλλα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
242 Ζέρβας Γιώργος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
243 Ζέρβας Παναγιώτης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
244 Ζερβού Ξένια 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΚΠ/ΣΗΣ&ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ
245 Ζερβού Χρυσάνθη 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ
246 Ζήρος Δημήτρης ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
247 Ζήσου Νατάσα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
248 Ζίβλας Γιώργος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
249 Ζουγανέλης Προκόπης 2o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
250 Ζουμπούλη Στεφανία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ
251 Ζουμπούλης Χρήστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
252 Ζώγας Νικόλαος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
253 Ζωγράφος Βλάσης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
254 Ζωγράφος Πέτρος 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
255 Ζωγράφου Μαρία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
256 Ζωγράφου Χριστιάνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
257 Ζώμπος Γιάννης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
258 Θανασούλιας Αποστόλης 1o ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟ
259 Θανόπουλος Αντώνης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
260 Θεοδωρόπουλος Κων/νος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
261 Θεοφιλοπούλου Γεωργία 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
262 Θεοχαροπούλου Αργυρώ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΝΟΜΙΚΗ
263 Θεωνάς Αλέξης ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
264 Θωμοπούλου Αθηνά 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
265 Ιακωβίδου Αλίκη 3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
266 Ιακωβίδου Εμμανουέλα 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
267 Ιορδανίδου Μαρία ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
268 Ιστικόπουλος Γιάννης 1ο ΨΥΧΙΚΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
269 Ιωαννίδης Γιώργος ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
270 Ιωαννίδης Χρήστος 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
271 Ιωάννου Γιάννης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
272 Ιωάννου Σοφία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
273 Καβάλου Όλγα ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛ/ΝΙΚΩΝ ΜΗΧ.
274 Καββαθάς Βασίλης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
275 Κάγιαλη Όλγα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
276 Κάγιαλης Δημήτρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
277 Καγκαρά Ειρήνη ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
278 Καγκαράκη Δήμητρα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
279 Καϊναμίση Χριστίνα 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ
280 Καλαβρίας Αριστείδης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
281 Καλαϊντζίδης Αντώνης 7ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
282 Καλαμπόκης Δημήτρης 1o  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
283 Καλαμπόκης Σταύρος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
284 Καλέγια Δήμητρα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
285 Καλέλλη Αγγελένια 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
286 Καλλίρη Κική ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗ
287 Καλλιφώνης Σπύρος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
288 Καλλονιάτη Θεανώ 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
289 Καλογεράς Κωνσταντής ΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
290 Καλούση Λουίζα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΝΑΠΑΛΑΙΩΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ
291 Καλπογιάννη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ
292 Καλπουρτζής Κώστας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
293 Καμάρας Φώτης 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
294 Καμπέρης Τάσος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
295 Καμπουρίδη Μαριαλέτα ΜΩΡΑΪΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
296 Κανάτας Στέλιος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
297 Κανδήρος Βαρδής 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝ. Η/Υ
298 Κανδήρος Γιάννης ΡΙΖΑΡΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ
299 Κανέλλος Γιώργος ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
300 Κάντα Χριστίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
301 Καούκη Βάσια 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
302 Καούκη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΗΣΗΣ
303 Καούκης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜ
304 Καπέλλου Λιζελόττε 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
305 Καπετανάκη Νίκη 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
306 Καπίρη Ελένη ΜΟΥΣΙΚΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
307 Καραβέλης Μιχάλης 2ο ΕΠΑ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΕΧ/ΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
308 Καραβίδα Σταυρούλα 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
309 Καραγιάννη Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
310 Καραγιαννίδη Κρυσταλλία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
311 Καραγιώργος Πέτρος 2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
312 Καραγκούνη Δήμητρα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
313 Καραγκούνη Χρύσα 8o  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
314 Καραίνδρος Βαγγέλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
315 Καραίνδρου Κατερίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
316 Καρακατσάνη Φωτεινή 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
317 Καραμανώλη Ιωάννα 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
318 Καραμολέγκου Σοφία ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
319 Καραμούζης Θοδωρής ΖΗΡΙΔΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
320 Καρανικόλα Θεοδοσία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
321 Καρανικόλας Βασίλης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
322 Καραντάνη Σέβη 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚ
323 Καραντάνη Σέβη 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
324 Καραπατή Δανάη 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
325 Καρδιάκος Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ & ΙΣΤΟΡΙΑ
326 Καρδιάκου Κατερίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
327 Καρποδίνη Αντωνία 3o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
328 Καρτάσης Χριστόφορος 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
329 Καρύδη Αγγελική 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
330 Καρύδη Ιωάννα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΟΙΚ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤ.
331 Καρύδη Φλώρα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
332 Καρυστινού Δήμητρα 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
333 Κασάπη Κατερίνα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
334 Κάσης Μιχάλης ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡ/ΚΩΝ ΜΗΧ.
335 Κασιδώνη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΑ
336 Καστανάς Βλάσης 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
337 Καστρίνη Μιχαέλα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ – ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
338 Καστρίνης Βαγγέλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
339 Κατεργάρης Θάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
340 Κατρανίδης Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
341 Κατσαμπάρης Βασίλης 3o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
342 Κατσαρός Αριστείδης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
343 Κατσιγιάννη Ρούλα ΔΟΥΚΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
344 Κατσίκας Κωνσταντίνος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
345 Κατσίμπας Χρήστος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ
346 Κατσινής Δημήτρης ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟ
347 Κατσούγκρη Μαντώ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
348 Καφτάνη Χρυσούλα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦ. & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡ.
349 Κεβρικοσαίου Βασιλική 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ – ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
350 Κέππα Λίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
351 Κέππας Ηλίας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
352 Κερεντζή Μαρία 1ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
353 Κεφάλα Βαρβάρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
354 Κεφάλας Στέλιος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
355 Κηρύκου Μαρία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
356 Κήττα Ελένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
357 Κιντής Κώστας 2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
358 Κιοσσέ Ευαγγελία 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
359 Κίτσος Βασίλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
360 Κίτσου Φωκία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ
361 Κλειτσίκα Μαρία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΟΜΙΚΗ
362 Κόγια Δανάη 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
363 Κοζιώκος Ηλίας 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
364 Κοζιώκου Λώρα 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
365 Κόκκαλη Ελευθερία 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
366 Κόκκαλης Στέφανος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
367 Κοκκινάκης Αλέξανδρος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ
368 Κοκκινάκης Μάνος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
369 Κοκκίνη Μαριλένα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΛΩΣΣΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
370 Κολλιάκος Αλέξανδρος 1ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
371 Κολλιάκος Ιάσονας 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
372 Κόλλιας Διονύσης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
373 Κολοβός Γιώργος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
374 Κολοβός Πέτρος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ
375 Κολοκυθά Ιωάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ
376 Κολόμβος Νίκος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
377 Κομνηνός Διονύσης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
378 Κομνηνός Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
379 Κομπογιάννη Θεανώ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
380 Κονδύλης Ανδρέας 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
381 Κονδύλης Ανδρέας 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
382 Κονσολάκη Μιχαέλα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ
383 Κοντοδίνας Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
384 Κοντομίχαλος Γιώργος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
385 Κοντομίχαλου Μαρουσώ 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
386 Κόντου Ναυσικά 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠ.
387 Κοργιανίτης Μάρκος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
388 Κορδογιάννη Εφραιμία 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
389 Κορμέντζα Ελένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
390 Κορρέ Μαρία Ελένη 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΚΠ & ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
391 Κόσκορος – Αδάμ Γρηγόρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
392 Κοσκοσίδης Γιώργος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
393 Κόσσυβα Έλλη 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
394 Κοτρολός Χρήστος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
395 Κοτσίρης Γιάννης 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΝΙΚΟΣ
396 Κοτσυφάκη Κρίστη 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ – ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
397 Κουγιάτσου Μαριαλένα ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΝΟΜΙΚΗ
398 Κουζούπη Κατερίνα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
399 Κούκη Μαίρη ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
400 Κουκιάς Μιχάλης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΑΧ. ΠΟΛ/ΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝ.
401 Κουκιάς Χάρης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ.
402 Κούκος Βασίλης 5o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
403 Κούκου Εύη 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
404 Κουλούβαρδης Άκης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ
405 Κουμπούλης Θανάσης 3ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ
406 Κουμπούνης Βασίλης ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
407 Κούνα Δήμητρα ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
408 Κουνάδη Στέφανη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
409 Κουντουράκη Χριστίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
410 Κουντούρης Πέτρος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
411 Κουρέα Νάνσυ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
412 Κουρέας Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝ/ΓΟΣ & ΑΕΡΟΝ/ΓΟΣ ΜΗΧ
413 Κουρής Χρήστος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦ. & ΜΕΣΑ ΜΑΖ. ΕΝΗΜ.
414 Κουρκούτης Δημήτρης 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
415 Κουρκούτης Παναγιώτης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
416 Κούτρας Γιάννης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
417 Κούτσιανου Χριστίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ
418 Κουτσοκέρα Μαρία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
419 Κουτσούκου Γεωργία 2o  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
420 Κουτσούμπας Θοδωρής 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ
421 Κουτσούμπας Χρήστος 1o ΒΟΛΟΥ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
422 Κουτσουράδη Δέσποινα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
423 Κουφογιάννης Γιώργος 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦ.
424 Κουφοπούλου Σοφία ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ
425 Κουφού Μαρία 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
426 Κράνης Αντώνης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
427 Κρέζας Κων/νος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
428 Κρέστος Δημήτρης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗ
429 Κρητικός Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
430 Κρητικός Λεωνίδας 1ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
431 Κρητικός Μάριος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
432 Κρητικού Χριστιάνα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
433 Κριεκούκη Αλίκη ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
434 Κριετσέπη Ελένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
435 Κυδωνάκη Ειρήνη 4o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠΙΚ/ΝΙΩΝ
436 Κυπριάδης Μίνωας ΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ
437 Κυριαζή Άννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ
438 Κυριαζίδης Μιχάλης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
439 Κυριακάκι Μαρία ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔ. & ΠΕΡ. ΑΝ.
440 Κυριακόπουλος Ευθύμης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
441 Κυριακού Φαίδων 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤ
442 Κυριακούλια Κατερίνα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
443 Κυριακούλιας Κων/νος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
444 Κυρίου Εμμανουέλα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
445 Κυρίου Λυδία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
446 Κυρκασιάδης Χάρης 8o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
447 Κυρούση Εύη ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
448 Κωλλέτη Μαρία ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
449 Κωνσταντάκης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ
450 Κωνσταντίνου Μαριέφη ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
451 Κωνσταντοπούλου Βούλα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
452 Κωστάκης Ευθύμης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
453 Κωστάκος Περικλής ΖΗΡΙΔΗ ΙΑΤΡΙΚΗ
454 Κωστάκου Αναστασία ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
455 Κωσταρά Χριστίνα ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
456 Κωστόπουλος Παναγιώτης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
457 Κωστούρος Μιχάλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
458 Κωττάκη Κέλλυ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑ
459 Λαβδανίτη Έρρικα 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
460 Λαβή Ειρήνη 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
461 Λαβή Κλαίρη 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΟΜΙΚΗ
462 Λαγκαδινός Μάριος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ & ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
463 Λαγοπάτης Ανδρέας ΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
464 Λαγού Κατερίνα 1ο ΣΠΑΤΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
465 Λαγούδη Φένια 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
466 Λάζαρος Κωνσταντίνος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
467 Λαζάρου Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ
468 Λαζάρου Ιωάννα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
469 Λάντζας Πάρης 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
470 Λατάνης Άκης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
471 Λέβεντου Μαρία ΚΑΝΤΖΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
472 Λέκκος Κωνσταντίνος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΔΙΟΙΚ.
473 Λελούδα Αλέξια 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
474 Λεμπέσης Θανάσης 1ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
475 Λέντζος Αντώνης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΧΗΜΙΚΟ
476 Λιάκου Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ
477 Λιανού Αθανασία 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
478 Λικιαρδόπουλος Λευτέρης 5o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
479 Λινάκης Νίκος ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ & ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.
480 Λινάρδου Βίκυ 1ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ
481 Λιόντου Ευαγγελία ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
482 Λίτση Φωτεινή 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
483 Λογοθέτης Δημήτρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ
484 Λόντος Διονύσης 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟ
485 Λούβρου Κατερίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤ.
486 Λουκάκης Χρήστος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
487 Λούμος Γιώργος 65ο ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
488 Μαγιάφας Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
489 Μαΐλης Αλέξανδρος 1ο ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗΣ
490 Μακρυγιάννη Αρετή 5o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ
491 Μαλάνος Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
492 Μάλια Μπρούνο 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
493 Μαλλιάκας Παναγιώτης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
494 Μαμούτη Καλλίνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
495 Μαμούτης Βασίλης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
496 Μάνδαλης Πέτρος 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
497 Μάνος Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.
498 Μάνου Όλγα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
499 Μαντάλας Ισίδωρος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
500 Μάντης Κώστας ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
501 Μανώλη Κωνσταντίνα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
502 Μανώλη Πωλίνα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
503 Μανώλης Στέφανος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ & ΤΡΑΠ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
504 Μαραβά Ιωάννα Π. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
505 Μαραγκάκης Θοδωρής 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
506 Μάργαρη Δώρα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
507 Μαργαρίτης Απόστολος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
508 Μαργώνη Άννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
509 Μάρη Κορίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡ. & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤ.
510 Μαρκάκη Μαριτίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
511 Μαρκάκης Βασίλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
512 Μαρκοπούλου Πόπη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. ΖΩΪΚ. ΠΑΡΑΓ. & ΥΔΑΤΟΚΑΛ/ΩΝ
513 Μάρκου Στελλίνα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
514 Μαρσέλου Ειρήνη ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗ
515 Μάστορας Γιώργος 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
516 Ματζάνας Θάνος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
517 Μαυροειδάκου Ζωή Π. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
518 Μαυροκέφαλος Νίκος ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΟΡΟΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
519 Μαυρομμάτη Ευγενία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
520 Μαυρουδής Γιώργος 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
521 Μαυρουδής Ιάκωβος ΕΚΠ. ΠΛΑΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
522 Μαυροψαρίδη Πηνελόπη Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
523 Μεγαλιός Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
524 Μεγαλιού Εύη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΗΛ. ΥΠΟΛ.
525 Μέλλος Σταμάτης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
526 Μεντής Στέλιος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
527 Μετακίδου Χριστίνα 4o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
528 Μήλας Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ
529 Μήλας Ιωάννης 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
530 Μηλιαρέσης Αρίστος ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
531 Μηλιώνης Αντώνης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
532 Μηλιώνης Άρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
533 Μηχαηλίδη Αντωνία 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
534 Μισαηλίδου Βασιλική 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
535 Μίτρι Βικτώρια ΙΤΑΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΙΤΑΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
536 Μιχαήλ Μαρία ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
537 Μιχαλάκη Ευσταθία 3ο ΑΧΑΡΝΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
538 Μιχαλόπουλος Αλέξης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
539 Μιχαλόπουλος Ιάσονας 2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗ
540 Μίχαλος Πέτρος ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
541 Μίχος Αχιλλέας 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
542 Μίχου Ελένη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
543 Μνηματίδης Πάρης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
544 Μολφέτα Αρετή ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
545 Μόνου Αγγελική 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
546 Μοσχάκης Τίτος ΜΩΡΑΪΤΗ ΤΕΧΝ. & ΣΥΣΤ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
547 Μουγκογιάννη Μελίτα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
548 Μουρούτης Αλέξανδρος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
549 Μπάβα Ραλλού 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
550 Μπάκος Κωνσταντίνος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
551 Μπαλάση Ζωή 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
552 Μπαλάσης Ιωάννης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ
553 Μπαλάσκα Αρετή 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
554 Μπαλή Νίκη 1o  ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
555 Μπάλιου Χρυσούλα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
556 Μπάλλας Αθανάσιος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
557 Μπαλοδήμος Γρηγόρης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ
558 Μπαλοδήμος Στέργιος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
559 Μπάμη Αγγελική 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠ/ΣΤΩΝ
560 Μπάμη Ρούλα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
561 Μπαμπαλιούτας Γιάννης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
562 Μπάμπαρης Κων/νος ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΗΧ. ΣΧ/ΜΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤ/ΤΩΝ
563 Μπάμπος Κων/νος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠ. & ΠΕΡΙΦ. ΣΠΟΥΔΩΝ
564 Μπαρμπέρογλου Μάριος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
565 Μπαστάνης Γιάννης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ
566 Μπελαδάκης Κωνσταντίνος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
567 Μπένος Βλαδίμηρος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
568 Μπιλάλη Τάνια 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
569 Μπινιάκου Παντελής 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
570 Μπίρη Ανθή ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ ΧΗΜΙΚΟΣ
571 Μπίτρας Αλέξανδρος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
572 Μπιτσιώρης Δημήτρης 1o  ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ
573 Μπόγρη Θεοδώρα 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ
574 Μπόγρης Γεώργιος 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
575 Μπονέλλι Μαρίνα 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
576 Μπόσδας Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ & ΙΧΘ/ΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤ. ΠΕΡΙΒ
577 Μπόσδας Λοουκάς 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
578 Μπόσδας Φοίβος 1o  ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
579 Μποτονάκη Μαρίνα ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
580 Μποτονάκη Φωτεινή ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
581 Μπουζαλά Ιωάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΕΝΕΡΓ. ΠΟΡΩΝ
582 Μπουνταλούδης Χρήστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
583 Μπουραζάνης Μάριος 8o  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
584 Μυτκόλλι Ευα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ
585 Μωυσιάδου Λία 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
586 Νάκος Δημήτρης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
587 Νάκος Πέτρος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
588 Νησανάκης Μιχάλης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
589 Νικητάκης Βαγγέλης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝ.
590 Νικολακοπούλου Ειρήνη ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
591 Νικολάου Λήδα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
592 Νικολαρά Λυδία ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΛΑΣ/ΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
593 Νικολόπουλος Διονύσης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
594 Νικολόπουλος Ιάσωνας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
595 Νικολοπούλου Σιλένα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ – ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
596 Νίτας Γρηγόρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ & ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧΑΝ.
597 Νίτσα Αργυρώ 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
598 Νοτιάς Κώστας 2ο Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
599 Νταλαπέρας Κωνσταντίνος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
600 Νταλαπέρας Νικόλαος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
601 Νταλιάνης Ανδρέας 8ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
602 Νταλλαρής Εμμανουήλ 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
603 Ντέτσκα Ίνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤ. ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓ. & ΥΔΑΤΟΚΑΛ/ΓΩΝ
604 Ντίνος Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΕΚΚΛ/ΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
605 Ντοϊλιάνη Έλενα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
606 Ντοϊλιάνης Κωνσταντίνος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
607 Ντονά Σταυρούλα 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤ/ΤΩΝ
608 Ντονά Φυλλένια 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
609 Ντούρμα Ιλεάννα ΔΟΥΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
610 Ντούρος Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
611 Ντούρου Χαρά 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
612 Ξανθάκης Βαγγέλης 2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΝΟΜΙΚΗ
613 Ξενάκης Λευτέρης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
614 Ξένος Ορέστης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
615 Ξύδα Μαριλένα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
616 Ξύδας Αντώνης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
617 Ξυλάς Φώτης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
618 Οικονομάκης Ηλίας ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
619 Οικονομίδης Κωνσταντίνος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
620 Οικονομοπούλου Βικτώρια ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
621 Οικονομοπούλου Νίκη Π. ΨΥΧΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
622 Οικονόμου Άννα 1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
623 Οικονόμου Βύρων 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
624 Οικονόμου Κων/να 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
625 Οικονόμου Χαρούλα 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ
626 Οικονόμου Χρυσάνθη ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
627 Ορφανάκης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ
628 Ορφανός Δημήτρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
629 Παλαιός Μιχάλης 4o  ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
630 Παναγιωτάρας Μπάμπης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
631 Παναγιωτίδη Αφροδίτη 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
632 Παναγιωτοπούλου Ανδριανή 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
633 Παναγιώτου Βαγγέλης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
634 Πάνου Θάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
635 Πάντος Σωτήρης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
636 Παντουβέρη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
637 Παξεβάνη Βαρβάρα 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
638 Παξιμάδης Άρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
639 Παξιμάδης Μάρκελλος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
640 Παπαβασιλείου Ιουστίνη ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ
641 Παπαγεωργίου Ελένη 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
642 Παπαγεωργίου Λήδα ΜΟΥΣΙΚΟ ΜΟΥΣΙΚΟΛΟΓΙΑ
643 Παπαγεωργίου Νίκος ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
644 Παπαγεωργόπουλος Θανάσης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
645 Παπαγιάννη Βίκυ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
646 Παπαγιάννη Ηρώ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ
647 Παπαγιαννίδης Κυριάκος ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
648 Παπαδάκη Ιωάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
649 Παπαδάκη Μυρτώ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ
650 Παπαδήμας Δημήτρης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝ.
651 Παπαδημητρίου Μαρκέλλα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΜΕΘΟΔΟΛ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡ. ΤΗΣ ΕΠΙΣΤ.
652 Παπαδιαμαντοπούλου Αντιγόνη 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜ.
653 Παπαδομανωλάκη Τατιανή 9o ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
654 Παπαδομανωλάκης Γιώργος 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ
655 Παπαδομανωλάκης Λευτέρης 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΗΧΑΝ. Η/Υ ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ
656 Παπαδόπουλος Τάκης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
657 Παπαδοπούλου Ειρήνη 4ο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
658 Παπαδοπούλου Ναταλία 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
659 Παπαδοπούλου Ρωξάνη 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
660 Παπαδοπούλου Τζένη 1ο ΣΠΑΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
661 Παπαζαφειροπούλου Ειρήνη ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
662 Παπαθανασίου Θοδωρής 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
663 Παπαθεοδώρου Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
664 Παπαθεοδώρου Φραντσέσκο 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
665 Παπαϊωάννου Βασιλική ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
666 Παπαϊωάννου Ελένη ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
667 Παπανικολάου Γιώργος ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
668 Παπασωτηρίου Μαρία 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
669 Παπαχρήστου Μαίρη 1ο ΣΠΑΤΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
670 Παπουτσάκης Πάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
671 Παππάς Γιώργος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
672 Παρασκευάς Σέργιος 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
673 Παρασκευοπούλου Ανθή 2o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
674 Παρρά Πέννυ 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
675 Πασσανικολάκη Γιώτα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
676 Πασσανικολάκη Ελένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
677 Πασσας Παναγιώτης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
678 Παστίδου Μυρτώ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
679 Πατατούκας Γιώργος ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
680 Πατατούκας Παναγιώτης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
681 Πάτσης Γιάννης 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
682 Πατσής Κώστας 1ο ΨΥΧΙΚΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
683 Πατσιογιάννης Κων/νος 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
684 Πατσιογιάννης Σοφοκλής ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
685 Πατσιώτης Βασίλης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
686 Παύλου Ιωάννης 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
687 Παφίλη Ελένη 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
688 Παφίλης Αλέξανδρος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ
689 Πεντάζος Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
690 Πεντάρας Αντώνης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΟΜΙΚΗ
691 Περδίου Μαρίνα Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘ/ΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤ. ΠΕΡΙΒ
692 Περλιάνη Κατερίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
693 Περλιάνης Άγγελος 1o ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ/ΤΩΝ
694 Περράκη Νικολέτα ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
695 Πετράκη Αντιγόνη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
696 Πετράκης Κώστας 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
697 Πετρόπουλος Αλκιβιάδης 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
698 Πετρόπουλος Αντώνης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
699 Πετρόπουλος Στέλιος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
700 Πετροπούλου Λένα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
701 Πετροπούλου Μαρία 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ.
702 Πέτρου Δημήτριος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
703 Πέτρου Σοφία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ
704 Πιέτρη Μαρίνα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ
705 Πινιαλίδη Τίνα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ/ΚΗΣ – ΨΥΧ/ΓΙΑΣ
706 Πίντερ Ανδρέας 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
707 Πολυχρόνης Κων/νος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
708 Πότση Σοφία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ
709 Πουλακίδα Μαριάννα 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ
710 Πράπας Πέτρος 2ο ΑΡΣΑΚΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
711 Πρατάρης Κων/νος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
712 Πρίτσινα Μαριλένα ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
713 Προβατάς Κίμωνας ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
714 Ράικος Δημήτρης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
715 Ράικος Κων/νος 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
716 Ράντη Δήμητρα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑ
717 Ράντη Όλγα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
718 Ράπτη Στέλλα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ
719 Ραπτοπούλου Αναστασία 1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
720 Ρήγα Ελίνα ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤ/ΚΗ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ
721 Ρήγκου Ελένη ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
722 Ρίζος Χρήστος 2ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
723 Ρίζου Αλεξάνδρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
724 Ρίζου Νίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
725 Ροζής Βασίλης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛ/ΤΩΝ
726 Ροζής Μάριος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
727 Ρόζος Φοίβος ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
728 Ρούγγου Μαρία 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑ & ΑΡΧΙΤ. ΚΗΠΟΥ
729 Ρουμελιώτη Νατάσα ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
730 Ρουμελιώτης Βάιος ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
731 Ρουμελιώτου Μαριλένα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
732 Ρουμπιέν Έφη ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣ. ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ
733 Ρούπα Ελένη 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ
734 Ρούσσος Αργύρης 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ
735 Σακέλλης Παύλος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΚΗ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤ.
736 Σαλαμούρα Ελπίδα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟ/ΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ.
737 Σανδάλη Κατερίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ
738 Σανδάλης Γιάννης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
739 Σάντης Ορέστης 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
740 Σαντοριναίου Μαρία 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
741 Σάντσες Αλέξανδρος PIERCE ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
742 Σαπουντζής Μύρωνας ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
743 Σαραντάκου Μαριλένα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
744 Σαρλά Δήμητρα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤ/ΚΗ ΤΕΧΝ/ΓΙΑ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
745 Σαρρή Αγγελική 5ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
746 Σαρρής Γιάννης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ
747 Σασλόγλου Λευτέρης ΑΝΑΒΡΥΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
748 Σδράλαγκας Γιάννης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
749 Σελιανίτη Ανδριάνα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
750 Σελινόπουλος Χάρης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ
751 Σελινοπούλου Ιωάννα ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
752 Σελινοπούλου Κατερίνα 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
753 Σελμανάη Αιμίλιος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
754 Σέμκου Αθανασία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.
755 Σερενίδης Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
756 Σερενίδης Χάρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ (ΣΣΑΣ)
757 Σερμεκέζη Δανάη 1ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
758 Σεχιώτη Σίλια ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
759 Σιαβέλης Σωτήρης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
760 Σιαπέρας Ρωμανός ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
761 Σιαπέρας Σίμων ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
762 Σιαφλάς Μιχάλης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ
763 Σιγανού Ευγενία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
764 Σιδερή Άλκηστις 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ
765 Σιδερή Αριάδνη 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝ/ΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ
766 Σιδέρη Δήμητρα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
767 Σιδέρης Παναγιώτης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
768 Σιδηρόπουλος Ανέστης 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
769 Σιδηρόπουλος Ιωάννης 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
770 Σιέμπου Νινέτα ΕΛ. ΠΑΙΔΕΙΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
771 Σικελιώτης Γιάννης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
772 Σιμιτζή Θεώνη 2o  ΓΕΡΑΚΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ
773 Σιμοπούλου Αναστασία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
774 Σιουγλέ Γεωργία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
775 Σιταρένιου Βίβιαν 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ
776 Σιταρένιου Μίνα ΔΟΥΚΑ ΔΙΑΧ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
777 Σκαμπής Χρήστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
778 Σκιαδά Χριστίνα ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΦΥΣΙΚΟ
779 Σκιαδάς Κων/νος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
780 Σκιαδάς Νίκος ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
781 Σκλάβου Γεωργία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
782 Σκλαβούνη Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
783 Σκουρτάϊ Φλορίντα 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
784 Σκουρτανιώτη Ειρήνη ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
785 Σκουρτανιώτη Εύα ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
786 Σκούρτη Παναγιώτα 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΤΟΠ. ΑΥΤΟΔ.
787 Σκουφάρας Νίκος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
788 Σμαϊλη Αγγελική 4ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
789 Σολδάτου Μαργαρίτα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
790 Σολωμού Ιωάννα ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
791 Σούλη Έντνα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
792 Σουλτάτου Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΑΤΡΙΚΗ
793 Σπανός Αντώνης 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗ
794 Σπανός Γιάννης 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
795 Σπετσέρη Έλενα 1ο ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
796 Στάθης Σπύρος ΙΟΝΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ
797 Σταθοπούλου Άλκηστις 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
798 Σταθοπούλου Έλενα Π. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
799 Σταμάτης Ανδρέας ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ
800 Σταματίου Κατερίνα 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
801 Σταματόπουλος Παναγιώτης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
802 Σταμελάκη Δήμητρα 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
803 Σταμούλης Στέφανος ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
804 Σταύρακα Έρικα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
805 Σταύρακας Δημήτρης 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
806 Σταυριανός Γιάννης 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
807 Στέγγου Αφροδίτη 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ
808 Στεμιτσιώτη Βασιλική 2o  ΓΕΡΑΚΑ  ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ
809 Στεφανίδου Μαρία 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠ.
810 Στεφανοπούλου Ηλιάνα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
811 Στεφάνου Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
812 Στήβενς – Καραναστάση Δανάη ΜΟΥΣΙΚΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
813 Στογιαννίδης Στέφανος 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
814 Στόιλας Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
815 Στραβαρίδου Ιωάννα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ
816 Στρατάκος Κυριάκος ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
817 Στρέκλα Ηλιάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
818 Στρουμπούλης Βασίλης ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
819 Συκιωτάκη Αθηνά 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ
820 Συκόλας Δημήτριος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ
821 Σφακιανάκη Ελευθερία 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
822 Σφήκα Νικόλ 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ
823 Σώζου Κατερίνα 8ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
824 Σωτηριάδη Νίκη 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
825 Σωτηροπούλου Μυρτώ 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ
826 Σωφρονάς Γρηγόρης 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
827 Ταβάκη Ευτυχία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΕΠΙΠΛΟΥ
828 Ταβουκτσόγλου Ροζίτα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΠΑΡΑΓ. ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ
829 Ταβουλάρης Μάριος 2ο Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΟ
830 Τακβοριάν Νικόλ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
831 Τακβοριάν Ντανιέλ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
832 Ταλάντη Ειρήνη ΚΟΛΕΓΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
833 Τασούλης Ανδρέας 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
834 Τεμπέλη Ευτυχία 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
835 Τέμπου Αργυρώ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
836 Τζίμα Ιωάννα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
837 Τζουμανίκα Μαρία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ. & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
838 Τζουρμπάκης Άγγελος 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
839 Τζώρτζη Κατερίνα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
840 Τηλιακού Τόνια 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
841 Τοπάλης Κωνσταντίνος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΦΥΣΙΚΗΣ
842 Τοτσίλα Ιωάννα 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΡΓΩΝ
843 Τουλούμη Αλεξάνδρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
844 Τουμαράς Νικόλαος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ
845 Τούτουνας Γιώργος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
846 Τούτουνας Κωνσταντίνος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
847 Τρανούλη Νάντια 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
848 Τριανταφίλλη Λέλα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
849 Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ
850 Τριανταφύλλου Κυριακή 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
851 Τσαγγάρης Δημήτρης 1ο ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
852 Τσαγκρίδης Νίκος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
853 Τσάκωνα Έρη ΔΟΥΚΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
854 Τσάλης Ευάγγελος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
855 Τσάλλας Στέφανος ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ
856 Τσάμη Ειρηλένα ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ
857 Τσαντίλα Νίκη ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
858 Τσάφου Μαργαρίτα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
859 Τσέκος Χριστόφορος Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
861 Τσελίκη Στέφη ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ & ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
862 Τσερπέλης ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σ.Μ.Υ.Ν.
860 Τσερπέλης Παναγιώτης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σ.Μ.Υ.Ν.
863 Τσιαμούλης Παναγιώτης 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
864 Τσιαμτσούρη Μαρία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
865 Τσιλιγιάννης Θοδωρής 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
866 Τσιλίδου Νίκη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ
867 Τσιμπερδώνης Πάρης 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟ
868 Τσιμπουράκης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
869 Τσινιπίζογλου Μαριάννα ΜΩΡΑΪΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
870 Τσιόδρα Θεοδώρα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
871 Τσιουτσιουρή Θέτις 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΔΙΕΘΝ.ΣΧΕΣΕΙΣ
872 Τσιουτσιουρής Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΘΟΔΟΛ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡ. ΤΗΣ ΕΠΙΣΤ.
873 Τσιρώνης Γιάννης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛ. Η/Υ
874 Τσιρώνης Κλεομένης 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
875 Τσίχλα Αγγελική 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
876 Τσίχλα Αμαλία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
877 Τσιώτος Χρήστος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
878 Τσόγκας Πέτρος ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ
879 Τσούμα Ιωάννα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ
880 Τσουμάνι Αντζελα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΝΟΜΙΚΗ
881 Τσουνάκας Γρηγόρης 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ
882 Τσούτη Βασιλική 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
883 Τσούτη Κορίνα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
884 Τσώνης Αλέξανδρος 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
885 Τσώνου Μαρία 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
886 Τύπα Χρυσούλα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
887 Φάγκρας Δημήτριος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
888 Φακίνος Παύλος 8ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
889 Φέγγαρος Μανώλης ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
890 Φειδοπούλου Τάνια 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΑΧ. ΑΓΡΟΤ. ΕΚΜΕΤ.
891 Φιλαρέτου Έφη 2ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ
892 Φίλιου Αργυρώ 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠ.
893 Φλέσσας Δημήτρης 1ο Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
894 Φλισκανοπούλου Ηλιάννα 4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
895 Φλώρος Χάρης ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
896 Φουντουλάκης Βαγγέλης ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
897 Φουρτζής Μάνος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
898 Φραγκαθούλα Μυρτώ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
899 Φραγκαθούλα Ναταλία 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
900 Φραγκιά Μαριτίνα 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
901 Φραγκιά Μελίνα 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
902 Φραγκιάς Γιάννης 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
903 Φωτιάδου Στέφη ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ
904 Χαβιαρόπουλος Παναγιώτης 1o  ΓΕΡΑΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
905 Χαβιαρόπουλος Χαράλαμπος 1o  ΓΕΡΑΚΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
906 Χαϊδεμένος Γιώργος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
907 Χαλαυτή Δήμητρα 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
908 Χαραλαμπίδης Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
909 Χαραλάμπους Νίκος 4ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
910 Χαρισιάδου Παναγιώτα 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
911 Χασάνη Εύη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΙΛΟΣ/ΙΑ – ΠΑΙΔΑΓ. – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
912 Χασιώτης Άνθιμος 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
913 Χατζή Έλενα 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ
914 Χατζηγιάννη Νατάσα 2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΙΔΑΓ. ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
915 Χατζηδάκης Μάριος 2ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
916 Χατζοβασιλάκη Μαρία 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
917 Χλέτσης Γιώργος 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
918 Χλουβεράκη Ναταλία 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧ/ΚΗΣ
919 Χονδρογιάννη Διδώ 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
920 Χουσιάδα Εύα 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
921 Χουσιάδας Βασίλης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΤΕΦΑΑ
922 Χρέπα Βανέσα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ
923 Χρέπα Λίλα 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
924 Χρήστου Βασίλης 1ο ΓΕΡΑΚΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ
925 Χριστόπουλος Χρήστος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ
926 Χρονάς Αντώνης 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗ
927 Χρυσάφης Κωνσταντίνος ΖΗΡΙΔΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ
928 Χρυσοχός Γιώργος 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗ
929 Χρυσοχού Ελένη 5ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΗΜΙΚΟ
930 Ψαριανός Γιώργος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΚΚΛ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ
931 Ψαριανός Νίκος 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ
932 Ψαρρά Τζένη 1ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ
933 Ψαρριανός Δημήτρης 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΕΚΤΙΚΩΝ & ΑΣΦΑΛ/ΚΩΝ ΕΡΓ.
934 Ψαρριανός Κων/νος 3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΕΚΤΙΚΩΝ & ΑΣΦΑΛ/ΚΩΝ ΕΡΓ.
935 Ψιάχου Κων/να 1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
936 Ψύχας Κώστας ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΟΜΙΚΗ
937 Ψυχογυιός Δημήτριος 2ο ΓΕΡΑΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ